Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  LIGHTING / Table lamps / Table lamp 8597088



*

nr 859 7088


TABLE LAMP

,


Längd ()


Estimate:

600

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday November 11 2013
at 19:06:24


  • Bid history
Time Bidder Bid
8/11 11:10:11 1      200 kr
8/11 14:10:11 2      350 kr
11/11 16:56:38 3      300 kr
11/11 18:46:25 4      500 kr
11/11 19:00:40 5      500 kr
11/11 19:01:24 5      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • Nov 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
  • 6022 TABLE LAMP
    Imariedekor, porcelain. Height: 31 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 20:59
  • 6491 TABLE LAMP
    brass. Diameter: 44 cm, height: 55 cm, lös skärm s..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:45
  • 6086 TABLE LAMP
    med plåtskärm, England. Height: 77 cm,
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:29




Ladda ner broschyr